Alizabeth dona Zuzia "Betty" 

(proud sire: Timur Fi-It & proud dame: Ann Sophie) 

narozena / born *24.04.2016, breeder: Zuzka Hejtíková kennel dona Zuzia

 

Naše krásná ruská princezna "Betynka" Alizabeth dona Zuzia 3 months, po svačince ;) papala tvarůžek naředěný s mlíčkem a piškotkama. :) roztomiloučká. . . ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥ 

 

Jsme rádi, že se Vám Betynka tak moc líbí, a proto Vás už teď, více seznámíme s jejími hlubokými kořeny :).

Ano :) je jak vymalovaná :) Betynka má v sobě rodokmen, vedený hlavně na starší ruské a italské předky, mimo jiné i liniově na MultiCh. Avanturina a jeho italského otce ICh.MultiCh. Aldebarana de Nobile Veltrus, okořeněné zejména legendárními americkými liniemi Stillwater.
Za zmínku určitě stojí i Avanturinův bratr Ch. Almaz. Avanturin byl velký Vítěz a několikanásobný Šampion zejména západního světa, kdežto jeho bratr Almaz dobyl východní stranu nejen jako velký Vítěz a Šampion, ale i jako velmi úspěšně pracovně vedený složil bezpočet loveckých zkoušek na různá zvířata a úrovně obtížnosti.
Mezi dalšími výbornými předky tohoto vrhu najdeme např. světoznámé Borzoi Romanovs (vrh T, S), Igray, staré linie Shelk (nyní Vega Shelk), Dell' Antica Carsulae vrh A, B, D), Seabury´s, Manitias, Falconcrag atd. Barzoje nejen velice úspěšné na výstavách, ale také s mnoha loveckými zkouškami v různých úrovních obtížnosti.
 
Moc děkujeme za milou odezvu ! :) myslím, že krásu i zdraví má Betynka ve vínku hozené přímo lopatou, staré, legendární, silné a zdravé kořeny prostě nezapře ;)
 
Oba rodiče plně standardní s mnoha přednostmi, plnochrupí, se správnými nůžkovými skusy, oboustranně plně slyšící Baer +/+ (audiometry), Sophie DM N/N Clear, Timík extra mazlivec, oba klidné a mírumilovné povahy, oba zkoušku canisterapeuta, oba absolutně zdraví. Celý vrh plně standardní s výbornou perspektivou. ;)
 
Bettynka je rodokmenem dosti vzácná a má opravdu tak miloučkou povahu :) je to beruška uličnička :D <3
Není to žádné vychvalování, Betty tohle vše opravdu má ;)

 

 

Naše krásná ruská princezna "Betynka" Alizabeth dona Zuzia <3 po svačince ;) papala tvarůžek naředěný s mlíčkem a piškotkama. :) roztomiloučká. . . ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥ 

Tak snad jsme Vás trochu seznámili s naší Betynkou, jejíž kořeny jsou stejně tak krásné, jako je ona sama :) Časem bude mít i Betty zde svou osobní stránku, kterou teprve musím připravit. Už teď je ale jasné, že nebude "jen" na dva řádky.. :D ;)

Základní informace o rodičích Bettynky

pyšná maminka: Ann Sophie
Bílá a Černá
Italy
2011
Ch. PL, JCh. PL, JCh. CZ,
Central European Sighthound Junior Winner 2012, National Winner of Poland 2013, etc...
Canis-therapist (Therapy dog)
 
 
 
 
 
 
&
 
hrdý tatínek: Timur Fi-It
Červená a Bílá
Czech Republic
2009
National Winner of Poland 2013, 5x Country Winner CZ, 7x Class Winner, 2x CWC PL
Canis-therapist (Therapy dog)
 
 
 
 
 
 
 
 
breeder of Betty/chovatel: Zuzka Hejtíková kennel dona Zuzia

Děkujeme všem za krásné odezvy! :) Betynka se zabydluje velice dobře :) a s celou smečkou už je kámoška :) 

Takže ještě jednou, Vítej Betynko :)

odkaz na rodnou chovatelskou stanici: https://zuziaborzois.webnode.cz/