Domov je místo, odkud Tě nevyhodí, ani když vyrosteš <3 . . . Home is a place where they not tell you goodbye, even if you grow up <3 . . .

Děkujeme všem pisatelům e-mailů, soukr. zpráv a přátelům kamarádům:) také se na vás všechny moooc těšíme až se uvidíme s pejsky, i Cherrýtko s Kášonkem se moc těší, těší se prostě celá naše banda chlupáčů :) 
A ted Vám prozradíme děsně tajnou informaci .. ;)
 
Jak jistě víte, výstavy pesů, nejsou pro nás to nejdůležitější, bereme to spíš jako Bonus, ale užití života s naším gangem ano :) Poskytnout mým chlupáčům vše,co jim na očích vidím včetně různých her, dobrot, dovádění, běhání,skotačení, užití různých lumpáren nebo se třeba honit po zahradě atd., je pro mě to nejvíc nejdůležitější, jako plná spokojenost a blaženost mých psích dětí, když si při krmení vždy nacpou bříška a pak spokojeně na sedačce a v posteli oddychují :) odměnou jemi také vždy,když se přijdou pomazlit, canisterapeutujeme se všichni společně a těšíme se všichni dohromady :) a to ještě není zdaleka vše . . ;)
 
Tudíž a jelikož začalo jaro :) najdete nás nyní v aktivitě, kterou máme každý rok touto dobou vždy hoodně napilno ;) a to je??..
Válení se v kytičkách, lítání po louce plné kytiček, které začínají u nás už růst a? 
a samozřejmě sluníčkování -alias čerpání vitamínu D :)
A co ještě? Ještě taháme nářadí z kůlny a nosíme jej po celé zahradě, pomáháme na zahrádce úplně se vším. Dokonce i když se štípe dříví, nosíme ho do domu, sice do jiných dveří, ale to nám je fuk :-D protože ano ano, jsme takto pilní  apracovití pejsci a fungujeme všichni společně jako jedna velká banda, jsme přeci jedna rodina. ;)
No,a jelikož je jaro, ve vzduchu je cítit jarní vláha "dvoření" ;) 
A jak také jistě víte, máme u nás od zimy  našeho polo-bráchu Gregorka (zde jen doplnění, od minulé zimy), který má za sebou hodně, a bohužel ne to dobré :( , kdy od nás odcházel do nového domova jako naprosto šťastné, radostné a milující štěňátečko :) Tento oranžový kluk je již náš a patřído naší psí smečky, učíme ho spoustu nového, co ho jeho bývalí majitelé nenaučili :( a dává nám to dosti zabrat, tak nám prosím držte palce. Pracujeme na tom ale úúúplně celá rodina ;) Na našem druhém webu Dalmatin-Rescue CZ, se o Gregorkovi můžete dočíst více informací, zde jen pro připomínku, Gregorek když k nám přišel, vážil necelých 19 kg. . . :(

Zde, viz níže, jsme vytvořili videjko, jak s Gregorkem fungujeme :) ve videu si lze najít spoustu a spoustu nového, jak způsoby učení, tak nové metody cvičení, dále komunikace jedině pozitivní formou, komunikace nejen ze strany psovoda, ale vzájemná, kdy i pesan má vždy hodně co říci, komunikace nejen gesty, nejen povelem, nejen řečí těla a nejen mezi ostatními členy smečky, . . . a tak dále a tak dále . . , ;) můžete také vidět co vše už Gregorek zvládá, co umí, co se učí nebo co třeba právě v ten moment se zrovna naučil :) co právě pochopil nebo co zrovna říká či vyjadřuje :) Je také velmi velmi důležité si všimnout, jak smečka funguje jako celek :) a to je pro Gregorka též velmi důležité . . ;) No, jak říkám, je tam toho velmi mnoho, a kdo chce, uvidí . . .
Teď už jen dodám, že Gregorek již váží 30kg, všechny rány má již zahojené až na ty srdeční, na kterých ale stále pracujeme. . . :) 
 
 
Domov je místo, odkud Tě nevyhodí, ani když vyrosteš <3  . . . 
Home is a place where they not tell you goodbye, even if you grow up <3 . . . 
 
SE ZVUKEM / WITH AUDIO :)