CHERRY je ČESKÁ ŠAMPIONKA KRÁSY ! :) Máme radost :)

 28.05. 2016 

PŘEDTAVUJEME VÁM NOVOU MLADOU KREV, ČERSTVOU ŠAMPIONKU KRÁSY CHERRY PETROVICKÝ VÍTR ! :) KTERÁ DNES SVÝM VÍTĚZSTVÍM SPLNILA VŠECHNY PODMÍNKY K UDĚLENÍ A ZÍSKALA ČESKÝ ŠAMPIONÁT KRÁSY ! :) WOOHOO ! :) Máme radost :)
 
 
NORD BOHEMIA CANIS - CACIB LITOMĚŘICE, 28.05.2016  
 
dalmatian judge: Otakar Vondrouš (CZ)
 
Cherry Petrovický vítr
(sire: Enjoy The Silence von der Ora Maritima & dam: CH.PL, CH.CZ, VCH.CZ Koh-I-Noor´s Light Raul)
 
třída otevřená / open class (3/2) - Excellent 1, CAC, CACIB, CAC ČMKU !
 
CHERRY COMPLETED TERMS FOR GAINING TITLE CHAMPION OF CZECH REPUBLIC.
 
I am sooo happy and happy day for Dalmatians of Petrovický vítr again :) She is only 2,6 years young girl <3 
 
Cherry je teprve 2 a půl roku a už dokončila svůj první dospělý šampionát. Z 5ti výstav vyhrála první místa na čtyřech, a to v silné konkurenci, české i zahraniční,  pěkných fen (1 klubová + 3 mezinárodní) Yeapiiiiii :)
 
Cherrýtka ještě získala titul CACIB, který v ČR, na Mezinárodní Šampionát, už nepotřebuje, ale tím získala i další CAC ČMKU ! Jupííí :) Takže nyní už jí chybí poslední krůček k dokončení a splnění podmínek pro další titul ŠAMPION ČMKU, který je ještě těžší splnit a pro který už jen musíme počat na časovou podmínku (dvě výstavní období), takže na příští rok.
-------------------------
Cherry won and got too title CACIB so also gained CAC CMKU ! WooHoo :) So now she already missing the last step to the completion and fulfillment of conditions for CHAMPION CMKU (Czech-Moravian Kennel Union), which is even harder to complete terms but for which all we have conceived at the time condition (two exhibition period), so up for next year. :)
 
Přihlášeno/Registered 18 dalmatians. Sešla se konkurence Čechy a Německo / He met with the competition of Bohemia and Germany.
 
Velice děkujeme panu rozhodčímu O. Vondrouš, za naše krásná ocenění ! a za jeho statečnost posuzovat dál, jelikož ho kousl do ruky cizí pes (plemeno Boerboel), a dalmatini začínali až po něm.
Velice si vážím našeho skvělého ocenění, jelikož tento pan rozhodčí je aktivní v kynologii od roku 1969, je rozhodčím pro všechna plemena FCI, je prezident Saint Bernard Dogs Chovatel Club. Organizuje národní a mezinárodní výstavy psů a dalších kynologických akcí ve psím světě v Interdog Bohemia a posuzoval již téměř ve všech evropským zemích a i na světové výstavě 2009 na Inchebě v Bratislavě.
Děkujeme také za velkou ohleduplnost vůči vedru, že pejsci nemuseli běhat x koleček na rozpáleném povrchu. Sama si myslím, že se běhalo tak akorát :).
 
Dále moc děkujeme a gratulujeme všem našim přátelům, se kterými jsme se opět sešli, pomazlili a nafotili pejsky a užili si extra slunný den společně :) a všem, kteří se společně s námi "utkali" v kruhu děkujeme :). Samozřejmě jsme se zase pozdravili a pokecali i s našimi dlouholetými přáteli z Německa :) 
Moc děkuji naší extra supr skvělé Fotografce elfce Eva Mizerová za opět úžasné fotky a bombastickou náladu při focení :) / Thank you Eva Mizerová for amazing photos! :) a na závěr velké poděkování organizátorům výstavy za velmi dobrý a hladký průběh. Více připravujeme / More coming soon. . :)